3ATHLON®  JAN JELÍNEK  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RCM TRAŤ
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON  2006  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO  ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA
  KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE  STREETBALL  DUATHLON  XTERRA®3TERRA  
SPINNING® CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE  CHKO JESENÍKY 
CHKO POODŘÍ
  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY

Výsledková listina RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011 KATEGORIE

Pořadí: St. číslo Jméno: Příjmení: Ročník: Kategorie: Klub: Čas:
01. 27. Jan Lev 1974 M1 Rychnov nad Kněžnou 2:49:33
02. 43. Jan Potštejnský 1978 M1 Doudleby  nad  Orlicí 2:50:14
03. 48. Jan Koblic 1976 M1 OB Vamberk 2:58:20
05. 16. Tomáš  Krejsa 1977 M1 Renovak Rensport 2:59:19
09. 20.  Petr  Floriš 1972 M1 SCHOTT Lanškroun 3:14:28
16. 30. Martin Spisar 1974 M1 SK K2 Prostějov 3:29:11
17. 01. Karol Danisz 1980 M1 Wroclaw 3:29:55
18. 31. Jindřich  Jelen 1974 M1 Solnice 3:30:45
19. 23. Luboš Marhold 1977 M1 Choceň 3:34:20
22. 46. Vratislav Němeček 1973 M1 Hradec Králové 3:36:06
25. 29. Josef Ďurech 1974 M1 Praha 3:41:06
27. 18. Petr  Janeček 1984 M1 Vamberk 3:41:50
29. 33. Pavel Novák 1974 M1 Dobruška 3:47:22
31. 37. Lukáš Čirip 1979 M1 Doudleby nad Orlicí 3:51:03
33. 47. František Kotek 1973 M1 Uniprint Marathon Team 3:55:36
38. 41. Petr  Sedláček 1982 M1 SK Týniště nad Orlicí 3:57:00
41. 34. Vít Lenhart 1982 M1 TJ Liga 100 Olomouc 4:10:24
43. 15. Jan Tuma 1987 M1 SEBS 4:21:10
44. 16. Jan Kulda 1988 M1 Úpice 4:21:10
49. 60 Marek Mizera 1988 M1 Rychnov nad Kněžnou 4:56:30
53. 61 Pavel Svoboda 1976 M1 Jeníkovice 5:38:11
04. 13. Jiří Syrovátko 1970 M2 KERNTEAM 2:57:00
05. 09. Michal  Kovář 1971 M2 HiSport 2:57:43
11. 07. David Klíma 1971 M2 Rychnov nad Kněžnou 3:21:46
14. 59. Pavel Sedlák 1971 M2 Slatiňany 3:24:21
15. 32. Martin Chmura 1969 M2 Rychnov nad Kněžnou 3:24:25
21. 11. David Horvat 1973 M2 Hradec Králové 3:34:50
37. 51. Václav Frydrych 1969 M2 Uniprint Marathon Team 3:56:56
42. 35. Karel Hostaša 1971 M2 Karlik1971 Přerov 4:12:12
06. 54. Tomáš  Ulma 1964 M3 Praha 3:05:19
10. 14. Radek Hlavatý 1966 M3 Brno 3:15:57
12. 26. Filip Klepl 1966 M3 KLESPOL Praha 3:23:01
26. 17. Oldřich  Hofman 1963 M3 Tri Club Dobruška 3:41:16
28. 10. Antonis Polakis 1966 M3 SDYH Greece 3:46:38
32. 04. Miroslaw Granzul 1963 M3 Firma Man Power 3:52:35
04. 40. Roman Tománek 1960 M4 GALLAK Slavičín 2:58:50
08. 24. Vlastimil  Dvořáček 1959 M4 SK Týniště nad Orlicí  3:13:09
23. 02. Miroslav  Cetel 1960 M4 Český maratonský klub 2011 3:40:06
24. 06. Petr  Hrček 1961 M4 Brandýs nad Labem 3:40:15
34. 38. Ladislav Tarant 1960 M4 Tragéd Team Líšnice 3:55:39
36. 19. Libor Janeček 1960 M4 Vamberk 3:56:27
07. 57. Jan Hamerník 1955 M5 Úvaly 3:07:17
13. 50. Jaroslav Kaše 1953 M5 Barnex Sport Brno 3:24:13
30. 08. Stanislav Groh 1946 M5 AC Vrchlabí 3:50:48
35. 58. Miroslav  Krumer 1949 M5 MK - Ostrov 3:55:51
39. 53. Zdeněk Doubek 1956 M5 Praha 9 4:01:29
45. 39. Jan Tučný 1947 M5 MK Pardubice 4:23:11
47. 56 Rudolf Lánský 1948 M5 TC Dobruška 4:46:12
20. 12. Jana Vichová 1972 Z1 HSK Benecko 3:34:40
48. 55 Petra Koutská 1987 Z1 Javornice 4:51:33
50. 45 Alena Pfeiferová 1980 Z1 Atletika Dobruška 4:59:00
52. 49 Klára Kavanová 1978 Z1 Atletika Dobruška 5:21:52
40. 63. Eva Bártová 1955 Z2 SRK Rychnov nad Kněžnou 4:08:40
46. 62. Hana Kašová 1954 Z2 Barnex Sport Brno 4:25:30
51. 52 Darina Doubková 1957 Z2 Praha 9 5:02:48
 
55. 25 Miroslav  Vostrý 1977 M1 MK Kladno 4:02:32

Výsledková LISTINA 13. RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011 - absolutní pořadí

jan.jelinek@3athlon.com     3athlon@3athlon.com      spinning@3athlon.com

3ATHLON®  JAN JELÍNEK  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RCM TRAŤ
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON  2006  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO  ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA
  KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE  STREETBALL  DUATHLON  XTERRA®3TERRA  
SPINNING® CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE  CHKO JESENÍKY 
CHKO POODŘÍ
  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY


3athlon® je ochranná známka Jana Jelínka