33ATHLON® JAN JELÍNEK  SPINNING® RCM 1999-2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2006 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2013 TRIATHLON 2011  QUADRIATHLON 2011  AQUATHLON 2011  ČP AQUATHLON 2012 
DUATHLON 2012  TERÉNNÍ TRIATHLON 2012 
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO 
ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA  KRYŠTOF  CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE 
STREETBALL  DUATHLON   XTERRA®3TERRA  CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE 
CHKO JESENÍKY CHKO POODŘÍ  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY  
PF 2012 TORFOWISKO ZIELENIEC 2012  RUDAWA PROSETÍN PF 2013

15. RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2013

www.3athlon.com

VÝSLEDKY KATEGORIE:
 
Výsledková listina RYCHNOV CLASSIC MARATHON 25.srpna 2013
               
Pořadí: St. číslo Jméno: Příjmení: Ročník: Kategorie: Klub: Čas:
1. 41 Radek Brunner 1974 M1 SK Babice 2:37:56
2. 22 Milan  Janata 1985 M1 TJ Maratonstav Úpice 2:47:26
4. 61 Radek Toman 1987 M1 AFK Kornice 3:03:41
6. 3 Martin  Jakubec 1979 M1 Kostelec nad Orlicí 3:10:55
10. 60 Meloun Radek 1983 M1 Rychnov nad Kněžnou 3:31:30
14. 63 Martinec Luboš 1982 M1 Solnice 3:35:27
15. 36 Luboš  Marhold 1977 M1 Horní Jelení 3:38:54
16. 1 Jindřich  Jelen 1974 M1 SKI Skuhrov na Bělou 3:40:28
24. 14 Jiří Holec 1981 M1 GoMango  3:57:53
25. 9 Miroslav  Vostrý 1977 M1 MK Kladno 4:00:07
26. 26 Petr Janeček 1984 M1 Vamberk 4:00:48
28. 29 Jan Kubín 1983 M1 Praha 4:08:15
30. 32 Vit Lenhart 1982 M1 TJ Liga Olomouc 4:11:06
33. 13 Petr Záň 1977 M1 Praha 4:20:58
36. 62 Milan Roleček 1976 M1 Pěčín 4:24:32
39. 17 Jakub Šlambola 1981 M1 GoMango 4:28:18
44. 53 Václav Archleb 1974 M1 Rychnov nad Kněžnou 4:34:12
45. 55 Jaroslav Gerec 1974 M1   4:38:26
46. 38 Ondřej Heřman 1995 M1 SK Týniště nad Orlicí 4:43:15
52. 58 Daniel Flídr 1984 M1   5:01:03
3. 19 Pavel  Sedlák 1971 M2 BehShop 3:01:18
5. 50 Jiří Syrovátko 1970 M2 Kerteam 3:07:13
8. 12 Kamil Jílek 1973 M2 BK Čestice 3:26:47
17. 21 David Horvát 1973 M2 Hradec Králové 3:42:55
18. 24 Martin  Chmura 1969 M2 Rychnov nad Kněžnou 3:43:18
21. 52 Vítězslav Ambrož 1970 M2 Mladá Boleslav 3:53:43
22. 43 Petr Reichl 1969 M2 Pelhřimov 3:54:06
32. 30 Pavel  Koller 1970 M2 Bezdědice 4:18:29
42. 59 Michal Rapčák 1973 M2   4:33:53
42 David Havelka 1971 M2 GoMango  Nedokončil
11. 39 Zdeněk Mařáček 1967 M3 Hradec Králové 3:31:42
12. 44 Roman Sedláček 1964 M3 Activity Lanškroun 3:32:45
13. 54 Tomáš Ulma 1964 M3   3:33:02
31. 56 Milan Roudnický  1968 M3 Vansdorf 4:14:16
38. 25 Václav  Zdanovec 1964 M3 GoMango 4:27:29
50. 64 Zdeněk Hostaš 1964 M3 Vamberk 4:57:21
9. 31 Vlastimil  Dvořáček 1959 M4 Doudleby nad Orlicí 3:31:19
19. 11 Petr Hrček 1961 M4 Brandýs nad Lbem  3:44:20
20. 40 Pavel  Horák 1962 M4 Brno 3:47:20
23. 35 Ernst Fink 1965 M4 Riegersburg 3:54:15
37. 27 Libor Janeček 1960 M4 Vamberk 4:25:55
48. 23 Miroslav  Granzul 1963 M4 Man Power Team 4:48:28
7. 51 Jan Hamerník 1955 M5 Heřmanův Městec 3:23:28
29. 49 Petr Kuchař 1951 M5 Maratón klub Kladno  4:08:46
35. 10 Miroslav  Krumer 1949 M5 MK Ostrov 4:22:23
43. 37 Jan Tučný 1947 M5 MK Pardubice 4:34:10
49. 33 Jiří Březina 1939 M5 SK Přerov 4:54:06
51. 46 Anton Reiter 1954 M5 100 Marathon Club Austria 5:00:26
65 Rudolf Lánský 1948 M5 TC Dobruška Nedokončil
27. 57 Veronika Svobodová 1986 Z1 Vansdorf 4:06:30
34. 18 Petra Klimešová 1987 Z1 GoMango 4:21:40
41. 28 Zuzana  Kubínová 1981 Z1 Praha 4:31:55
40. 5 Hana Breburdová 1961 Z2 MK Kladno 4:29:27
47. 15 Zuzana  Klimešová 1968 Z2 GoMango  4:44:44

 VÝSLEDKY ABSOLUTNÍ:

       jan.jelinek@3athlon.com   

3ATHLON® JAN JELÍNEK  SPINNING® RCM 1999-2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2006 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2013 TRIATHLON 2011  QUADRIATHLON 2011  AQUATHLON 2011  ČP AQUATHLON 2012 
DUATHLON 2012  TERÉNNÍ TRIATHLON 2012 
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO 
ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA  KRYŠTOF  CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE 
STREETBALL  DUATHLON   XTERRA®3TERRA  CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE 
CHKO JESENÍKY CHKO POODŘÍ  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY  
PF 2012 TORFOWISKO ZIELENIEC 2012  RUDAWA PROSETÍN PF 2013

3athlon® je ochranná známka Jana Jelínka