3ATHLON® JAN JELÍNEK SPINNING® RCM 1999-2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2006
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2013 TRIATHLON 2011 QUADRIATHLON 2011 AQUATHLON 2011 ČP AQUATHLON 2012
DUATHLON 2012 TERÉNNÍ TRIATHLON 2012 X-TRIATHLON 2013 ČP AQUATHLON 2013 ČP AQUATHLON 2014 STREETBALL DUATHLON
XTERRA®3TERRA ORLICKÉ HORY V ZIMĚ V BÍLÉ STOPĚ PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ RYCHNOVSKO ČESKOU REPUBLIKOU ARCHITEKTURA
KRYŠTOF CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ ČESKOU REPUBLIKOU PŘÍRODNÍ REZERVACE CHKO ORLICKÉ HORY
CHKO BÍLÉ KARPATY TORFOWISKO ZIELENIEC CHKO KRKONOŠE CHKO JESENÍKY CHKO POODŘÍ REZERVACE RYCHNOVSKA
ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008 TORFOWISKO ZIELENIEC 2 PĚTICESTÍ HANIČKA VELKÁ DEŠTNÁ NERATOV PASTVINY
BUNKROVKA CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY
TORFOWISKO ZIELENIEC 2012 RUDAWA PROSETÍN PRO ŠTĚSTÍ
T-MOBILE DĚTSKÝ BĚH RYCHNOV NAD KNĚŽNOU 22.června 2016
Výsledková listina DĚTSKÝ BĚH RYCHNOV NAD KNĚŽNOU 22.06. 2016 Pořadí: Jméno: Příjmení: Třída:
Kategorie: Škola: Město: 1. Ondřej Paleček 8 a 9 J Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou 2. Filip Novák 8 a 9 J Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou 3. Marek Vašátko 8 a 9 J Gymnázium F.M. Pelcla Rychnov nad Kněžnou 1. Sára Štauberová 8 a 9 E ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 2. Michaela Burianová 8 a 9 E ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 3. Lucie Lenfeldová 8 a 9 E ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 1. Josef Láska 6 a 7 I ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 2. Mirosla Říčař 6 a 7 I ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 3. Matěj Pross 6 a 7 I ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 1. Nikol Gregorová 6 a 7 D ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 2. Andrea Kolbe 6 a 7 D ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 3. Kristýna Uherová 6 a 7 D ZŠ Javornická 1596 Rychnov nad Kněžnou 1. Šimon Maidl 4 a 5 H ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 2. Štěpán Maidl 4 a 5 H ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 3. Michal Čermák 4 a 5 H ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 1. Veronika Vinšová 4 a 5 C ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 2. Zuzana Morávková 4 a 5 C ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 3. Karolína Šimková 4 a 5 C ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 1. Tomáě Prokopec 2 a 3 G ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 2. Jakub Zemánek 2 a 3 G ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 3. Jakub Šimek 2 a 3 G ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 1. Zuzana Pekárková 2 a 3 B ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 2. Terezie Smitková 2 a 3 B ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 3. Beáta Ornctová 2 a 3 B ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 1. Jakub Zuzánek 1 F ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 2. Jakub Beneš 1 F ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 3. Jakub Jateník 1 F ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 1. Vendy Červinková 1 A ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 2. Nela Vágnerová 1 A ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou 3. Nela Dušková 1 A ZŠ Masarykova 563 Rychnov nad Kněžnou KATEGORIE: VĚK: DÍVKY A 6-7 let DÍVKY B 8-9 let DÍVKY C 10-11 let DÍVKY D 12-13 let DÍVKY E 14-15 let KLUCI F 6-7 let KLUCI G 8-9 let KLUCI H 10-11 let KLUCI I 12-13 let KLUCI J 14-15 let
18. RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2016
jan.jelinek@3athlon.com
3ATHLON®
JAN JELÍNEK
SPINNING®
RCM 1999-2011
RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005 RYCHNOV
CLASSIC MARATHON 2006
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2013
TRIATHLON 2011
QUADRIATHLON
2011
AQUATHLON 2011
ČP AQUATHLON 2012
DUATHLON 2012
TERÉNNÍ TRIATHLON 2012
X-TRIATHLON 2013
ČP
AQUATHLON 2013
ČP AQUATHLON 2014
STREETBALL
DUATHLON
XTERRA®3TERRA
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ
V BÍLÉ STOPĚ
PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ
RYCHNOVSKO
ČESKOU REPUBLIKOU ARCHITEKTURA
KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ
ČESKOU REPUBLIKOU PŘÍRODNÍ
REZERVACE
CHKO ORLICKÉ HORY
CHKO BÍLÉ KARPATY
TORFOWISKO ZIELENIEC
CHKO KRKONOŠE
CHKO JESENÍKY CHKO POODŘÍ
REZERVACE RYCHNOVSKA
ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008
TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ HANIČKA VELKÁ
DEŠTNÁ
NERATOV
PASTVINY
BUNKROVKA
CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY
TORFOWISKO ZIELENIEC 2012
RUDAWA
PROSETÍN
PRO
ŠTĚSTÍ
3athlon® je ochranná známka Jana Jelínka