3ATHLON® JAN JELÍNEK  SPINNING® RCM 1999-2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2006 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012  TRIATHLON 2011
 QUADRIATHLON 2011  AQUATHLON 2011  ČP AQUATHLON 2012  DUATHLON 2012  TERÉNNÍ TRIATHLON 2012
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO  ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA  KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE  STREETBALL  DUATHLON  XTERRA®3TERRA  
 
CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE  CHKO JESENÍKY 
CHKO POODŘÍ
  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY  
PF 2012 TORFOWISKO ZIELENIEC 2012  RUDAWA PROSETÍN
 

 

Výsledková listina RYCHNOV CLASSIC MARATHON 27.srpna 2006
                 
Pořadí: St.č. Jméno: Příjmení: Ročník: Kategorie: Klub: Čas: Poznámka:
1. 26. Roman  Baláž 1965 M2 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava-Poruba 2:47:55  
2. 33. Ladislav  Smitka 1952 M4 KPB KU Mělník 2:49:40  
3. 1. Tomáš Ulma 1964 M2 Praha Satalice 2:50:50  
4. 32. Tomáš Černík 1973 M1 Sokol Třebechovice 2:55:07  
5. 27. Marek Krutílek 1965 M2 Pardubice 2:56:53  
6. 10. Tadeusz Jasek 1951 M4 Radziechowy 3:00:01 Polsko
7. 38. Josef Kubále 1972 M1 Mladá Vožice 3:02:11  
8. 31. Bronislav Směšný 1968 M1 TJ Sokol Velká 3:03:11  
9. 20. Jan  Škrdla 1982 M1 TJ Sokol Velká 3:05:30  
10. 25. August Jakubik 1959 M3 KRS TKKF Jastrab 3:05:39 Polsko
11. 40. Ladislav  Tarant 1960 M3 Tragéd Team 3:09:03  
12. 15. Václav  Kubr 1955 M4 Hvězda Pardubice 3:09:55  
13. 6. Vladimír Fikejs 1957 M3 Žamberk 3:10:54  
14. 7. Jan  Ondruš 1955 M4 TJ SK Týniště nad Orlicí 3:11:58  
15. 37. Pavel  Svoboda 1976 M1  Jeníkovice 3:13:01  
16. 36. Miroslav Hanke 1955 M4 SKI Podlázky 3:15:49  
17. 12. Vlastimil  Dvořáček 1959 M3 ORSIL Častolovice 3:19:23  
18. 35. Jiří Drozd 1939 Z4 MOPOS Pardubice 3:25:59  
19. 39. Jan  Pohlodek 1980 M1 Praha 3:27:54  
20. 34. Tereza  Tobišková 1977 Z1 Sokol Záchlumí 3:28:13  
21. 8. Miroslav Kriško 1957 M3 42195 SK 3:34:09 Slovensko
22. 16. Dagmar  Kubrová 1963 Z1 Hvězda Pardubice 3:35:36  
23. 30. Jiří Stašek 1967 M2 Česká Skalice 3:38:37  
24. 21. Petr Kuchař 1951 M4 Liga 100 Praha 3:41:09  
25. 3. Miroslav Vostrý 1977 M1 MK Žebrák 3:47:14  
26. 13. Alexander Simon 1947 M4 DS Žilina 3:50:23 Slovensko
27. 5. Václav Krejsa 1952 M4 Praha 3:50:49  
28. 4. Jan  Bílek 1982 M1 Poděbrady 3:59:44  
29. 24. František  Novák 1974 M1 Elna Louny 3:59:44  
30. 11. Miroslav Krumer 1949 M4 Maraton klub Ostrov   3:59:46  
31. 9. Jiří Březina 1939 M4 SK Přerov 4:02:56  
32. 29. Rudolf  Lánský 1948 M4 Tri Club Dobruška 4:04:30  
33. 43. Bogdan Kotwica 1962 M2 Dkugopole 4:05:31  
34. 19. David  Bříza 1982 M1 Žamberk 4:06:12  
35. 42. David  Horvat 1973 M1 Hradec Králové 4:06:36  
36. 22. Jan  Jelínek 1957 M3 3athlon Rychnov nad Kněžnou 4:09:20  
37. 28. Michala Hemišová 1972 Z1 ASK ELNA Počerady 4:19:52  
38. 14. Petr Krásný 1975 M1 Team Zlaté pruty 4:23:45  
39. 2. Dalibor Chrudina 1967 M1 Praha 4:28:12  
40. 23. Vít Hulec 1978 M1 Rychnov nad Kněžnou 4:29:12  
41. 41. Petr Savinec 1971 M1 PTU Marathon 4:34:30  
  44. Petr  Čížek 1967 M1 Rychnov nad Kněžnou Nedokončil  

 

RYCHNOV CLASSIC MARATHON 25.SRPNA  2013

jan.jelinek@3athlon.com      3athlon@3athlon.com       spinning@3athlon.com

3ATHLON® JAN JELÍNEK  SPINNING® RCM 1999-2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2006 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012  TRIATHLON 2011
 QUADRIATHLON 2011  AQUATHLON 2011  ČP AQUATHLON 2012  DUATHLON 2012  TERÉNNÍ TRIATHLON 2012
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO  ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA  KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE  STREETBALL  DUATHLON  XTERRA®3TERRA  
 
CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE  CHKO JESENÍKY 
CHKO POODŘÍ
  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY  
PF 2012 TORFOWISKO ZIELENIEC 2012  RUDAWA PROSETÍN

3athlon® je ochranná známka Jana Jelínka