3ATHLON®  JAN JELÍNEK  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RCM TRAŤ
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON  2006  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO  ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA
  KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE  STREETBALL  DUATHLON  XTERRA®3TERRA  
SPINNING® CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE  CHKO JESENÍKY 
CHKO POODŘÍ
  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY


3ATHLON®2011
 

Závod Plavecko-běžeckého poháru v Rychnově nad Kněžnou

6. května 2011
 

Kategorie A   4.  -  5.  třída     chlapci

POŘADÍ JMÉNO  A PŘÍJMENÍ ŠKOLA
1. Hovorka Michal ZŠ MASARYKOVA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
2. Šabata Milan ZŠ MASARYKOVA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
3. Umlauf Dominik  ZŠ PODBŘEZÍ

 

Kategorie B   6.  -  7.  třída     chlapci

POŘADÍ JMÉNO  A PŘÍJMENÍ ŠKOLA
1. Hartig Jiří ZŠ LÁNOV
2. Vídeňský Martin ZŠ MASARYKOVA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
3. Hovad Marek ZŠ SLATINA NAD ZDOBNICÍ

 

Kategorie C   8.  -  9.  třída     chlapci

POŘADÍ JMÉNO  A PŘÍJMENÍ ŠKOLA
1. Dobrovolný Jiří ZŠ LÁNOV
2. Čáp Tomáš GYMNASIUM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
3. Dušek Jiří ZŠ MASARYKOVA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

 

Kategorie D   4.  -  5.  třída     dívky

POŘADÍ JMÉNO  A PŘÍJMENÍ ŠKOLA
1. Krulišová Barbora ZŠ LÁNOV
2. Hlávková Kateřina ZŠ SLATINA NAD ZDOBNICÍ
3. Mrklovská Dana ZŠ SLATINA NAD ZDOBNICÍ

 

Kategorie E   6.  -  7.  třída     dívky

POŘADÍ JMÉNO  A PŘÍJMENÍ ŠKOLA
1. Hovadová Monika ZŠ SLATINA NAD ZDOBNICÍ
2. Dostálová Dana ZŠ MASARYKOVA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
3. Hegarová Marie ZŠ MASARYKOVA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

 

Kategorie F   8.  -  9.  třída     dívky

POŘADÍ JMÉNO  A PŘÍJMENÍ ŠKOLA
1. Hribová Kristina ZŠ KOSTELEC NAD ORLICÍ
2. Parolková Michaela ZŠ KOSTELEC NAD ORLICÍ
3. Kulhánková Adéla ZŠ KOSTELEC NAD ORLICÍ

 

Kategorie G  

POŘADÍ JMÉNO  A PŘÍJMENÍ ŠKOLA
1. Čtvrtlíková Nikola ZŠ SLATINA NAD ZDOBNICÍ

FOTOGALERIE:

    ©Jan Jelínek & 3athlon® Rychnov nad Kněžnou  +420 604 706 605   jan.jelinek@3athlon.com  www.3athlon.com 

     ***   ***   ***

3ATHLON®  JAN JELÍNEK  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004  RCM TRAŤ
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005  RYCHNOV CLASSIC MARATHON  2006  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007 
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009  RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ  V BÍLÉ STOPĚ   PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ  RYCHNOVSKO  ČESKOU REPUBLIKOU  ARCHITEKTURA
  KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ  ČESKOU REPUBLIKOU  PŘÍRODNÍ REZERVACE  STREETBALL  DUATHLON  XTERRA®3TERRA  
SPINNING® CHKO ORLICKÉ HORY  CHKO BÍLÉ KARPATY  TORFOWISKO ZIELENIEC  CHKO KRKONOŠE  CHKO JESENÍKY 
CHKO POODŘÍ
  REZERVACE RYCHNOVSKA  PF 2008  ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008  TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ  HANIČKA  VELKÁ DEŠTNÁ  NERATOV  PASTVINY  BUNKROVKA  CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY

 
3athlon® je pouze jeden! A to www.3athlon.com