3ATHLON® JAN JELÍNEK SPINNING® RCM 1999-2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2006
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011 RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2013 TRIATHLON 2011 QUADRIATHLON 2011 AQUATHLON 2011 ČP AQUATHLON 2012
DUATHLON 2012 TERÉNNÍ TRIATHLON 2012 X-TRIATHLON 2013 ČP AQUATHLON 2013 ČP AQUATHLON 2014 STREETBALL DUATHLON
XTERRA®3TERRA ORLICKÉ HORY V ZIMĚ V BÍLÉ STOPĚ PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ RYCHNOVSKO ČESKOU REPUBLIKOU ARCHITEKTURA
KRYŠTOF CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ ČESKOU REPUBLIKOU PŘÍRODNÍ REZERVACE CHKO ORLICKÉ HORY
CHKO BÍLÉ KARPATY TORFOWISKO ZIELENIEC CHKO KRKONOŠE CHKO JESENÍKY CHKO POODŘÍ REZERVACE RYCHNOVSKA
ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008 TORFOWISKO ZIELENIEC 2 PĚTICESTÍ HANIČKA VELKÁ DEŠTNÁ NERATOV PASTVINY
BUNKROVKA CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY
TORFOWISKO ZIELENIEC 2012 RUDAWA PROSETÍN 20151. RYCHNOVSKÝ PŮLMARATHON 30.srpna 2015
VÝSLEDKY ABSOLUTNÍ:
Výsledková listina 1. RYCHNOVSKÝ PŮLMARAHON 30.srpna 2015 Pořadí: St. číslo Jméno: Příjmení: Ročník: Kategorie: Klub: Čas: 1 228 Zdeněk Dokulil 1980 M1 Olomouc 1:25:14 2 236 Filip Podolský 1990 M1 Rychnov nad Kněžnou 1:31:13 3 247 Josef Pleskot 1963 M4 Rychnov nad Kněžnou 1:37:32 4 235 Luděk Broulík 1971 M2 Jiskra Jaroměř-Potocký 1:38:48 5 202 Petr Baláž 1976 M1 GoMAngo 1:44:21 6 220 Bohumil Jirout 1973 M2 GoMango 1:44:58 7 243 Jiří Beneš 1988 M1 Rychnov nad Kněžnou 1:47:12 8 227 Josef Šrejbr 1975 M2 Týniště nad Orlicí 1:48:30 9 233 Marek Žampach 1991 M1 Rychnov nad Kněžnou 1:48:42 10 246 Milan Bláha 1957 M5 AF Křovice 1:49:52 11 231 Miroslav Vondráček 1965 M4 Olešnice 1:50:17 12 225 Lukáš Vrátný 1991 M1 Dobruška 1:51:46 13 205 Jan Šenkýř 1992 M1 Dobruška 1:58:51 14 242 Tomáš Paul 1988 M1 Curling club Zbraslav 1:55:03 15 248 Jiří Jindra 1961 M4 Dolní Kunvald 1:55:42 16 241 David Šik 1971 M2 Praha 1:57:13 17 230 Petr Čihák 1969 M3 Nový Bydžov 1:57:41 18 216 Aleš Ramba 1975 M2 GoMAngo 1:58:00 19 245 Petr Tarant 1985 M1 Solnice 1:58:06 20 238 Jindřich Řehák 1975 M2 Jiskra Rybitví 1:58:12 21 105 Jiří Hastík 1955 M6 Jeseník 1:58:50 22 209 Marek Žabčík 1980 M1 Pardubice 1:58:51 23 207 Radek Doležal 1986 M1 Rychnov nad Kněžnou 2:01:42 24 222 Simona Müllerová 1989 Z1 Merklovice 2:02:18 25 249 Libor Janeček 1960 M5 Vamberk 2:02:33 26 223 Lucie Müllerová 1987 Z1 Záměl 2:03:56 27 203 Dita Svobodová 1982 Z1 Praha 2:07:01 28 219 Jan Petr 1977 M1 Ještětice 2:09:03 29 250 Jan Hloušek 1991 M1 Kostelec nad Orlicí 2:10:13 30 217 Jiří Švorc 1983 M1 Ještětice 2:11:48 31 106 Jiří Šíma 1983 M1 Rychnov nad Kněžnou 2:15:17 32 234 Erika Kičinová 1991 Z1 TJ Spartak Vrchlabí 2:16:53 33 244 Lumír Černý 1950 M6 Vamberk 2:22:13 34 218 Richard Vostoupal 1978 M1 Ještětice 2:23:20 35 215 Jiří Lorenc 1992 M1 Dobruška 2:24:02 36 221 Michal Novotný 1991 M1 Olešnice v Orl.h. 2:24:02 37 208 Karel Ketner 1958 M5 Tutleky 2:25:31 38 211 Jan Kubín 1956 M5 Praha 2:37:09 39 212 Pavel Dostál 1969 M3 Hradec Králové 2:43:43
jan.jelinek@3athlon.com
3ATHLON®
JAN JELÍNEK
SPINNING®
RCM 1999-2011
RYCHNOV CLASSIC MARATHON TRAŤ
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 1999-2003
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2004
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2005 RYCHNOV
CLASSIC MARATHON 2006
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2007
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2008
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2009
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2010
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2011
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2012
RYCHNOV CLASSIC MARATHON 2013
TRIATHLON 2011
QUADRIATHLON
2011
AQUATHLON 2011
ČP AQUATHLON 2012
DUATHLON 2012
TERÉNNÍ TRIATHLON 2012
X-TRIATHLON 2013
ČP
AQUATHLON 2013
ČP AQUATHLON 2014
STREETBALL
DUATHLON
XTERRA®3TERRA
ORLICKÉ HORY V ZIMĚ
V BÍLÉ STOPĚ
PŘÍRODNÍ PARK VČELNÝ
RYCHNOVSKO
ČESKOU REPUBLIKOU ARCHITEKTURA
KRYŠTOF
CYKLISTICKÉ A BĚŽECKÉ TRATĚ
ČESKOU REPUBLIKOU PŘÍRODNÍ
REZERVACE
CHKO ORLICKÉ HORY
CHKO BÍLÉ KARPATY
TORFOWISKO ZIELENIEC
CHKO KRKONOŠE
CHKO JESENÍKY CHKO POODŘÍ
REZERVACE RYCHNOVSKA
ORLICKÉ HORY V BŘEZNU 2008
TORFOWISKO ZIELENIEC 2
PĚTICESTÍ HANIČKA VELKÁ
DEŠTNÁ
NERATOV
PASTVINY
BUNKROVKA
CYKLISTICKÉ TRASY V ORLICKÝCH HORÁCH
ZNAK A MAPY PRVNÍ ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY
TORFOWISKO ZIELENIEC 2012
RUDAWA
PROSETÍN
2015
3athlon® je ochranná známka Jana Jelínka